Služby v oblasti pájení a spolehlivosti povrchové montáže

Služby v oblasti pájení a spolehlivosti povrchové montáže. SMTcentrum.cz prezentují služby v oblasti pájení. V naší nabídce naleznete školení, poradenství a aplikační výzkum. Jsme vybaveni na komplexní služby v oblasti pájení. Na stránkách naleznete základní informace o SMT technologii, pájení, kabelové technice a výrobě desek plošných spojů. Můžete nám položit otázky a my poradíme s běžnými problémy, ale také s náročnými aplikacemi, jako je životnost Vašich výrobků, klimatická odolnost apod.

SMTcentrum.cz prezentují služby v oblasti pájení. V naší nabídce naleznete školení, poradenství a aplikační výzkum. Jsme vybaveni na komplexní služby v oblasti pájení.

Na stránkách naleznete základní informace o SMT technologii, pájení, kabelové technice a výrobě desek plošných spojů.

Můžete nám položit otázky a my poradíme s běžnými problémy, ale také s náročnými aplikacemi, jako je životnost Vašich výrobků, klimatická odolnost apod.

V záložce bazar technologií můžete nabídnou Vaše použitá zařízení k prodeji. Podle ohlasů našich návštěvníků víme, že mnoho firem zde nakoupilo velmi výhodně použité technologie.

Naši nabídku uzavírá nabídka školení, workoshopů a seminářů. Naše školicí středisko je Vám plně k dispozici.
 

 

 
Další užitečné informace naleznete: www.antistatika.cz  informace o základech antistatiky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace