Plato - výrobce pájecích hrotů

Datum: 28.06.2017
  | 
Kategorie: Výběr pájecí techniky
Společnost Tech Spray, vyrábí ekvivalenty pájecích a odpájecích hrotů pod značkou PLATO určených pro Weller / Ungar, Pace, Hakko, Hexacon, Ungar, OK Industries, Antex, Oryx, Esico, American Beauty, Bonkote, Ersa, Xytronics, Elvo a řadu dalších oblíbených

Společnost Tech Spray, vyrábí ekvivalenty pájecích a odpájecích hrotů pod značkou PLATO určených pro Weller / Ungar, Pace, Hakko, Hexacon, Ungar, OK Industries, Antex, Oryx, Esico, American Beauty, Bonkote, Ersa, Xytronics, Elvo a řadu dalších oblíbených.

Pájecí hroty jsou vyráběny z bezkyslíkové, vysoce vodivé mědi a železa, pokovených tak, aby odolávaly erozi vlivem pájky a zajistily dlouhou životnost. Povrchová úprava pájecího hrotu zajišťuje přesný pracovní povrch. Pájecí hroty Plato jsou niklované kvůli ochraně před korozí, chromované kvůli odolnosti nesmáčených ploch, a cínované kvůli řádnému smáčení a účinnému přenosu tepla.

Od svého založení v roce 1955 si společnost Plato vybudovala pověst díky inovacím, konstrukci a výrobě vynikajících produktů pro elektronický průmysl. V září 2003 byla společnost Plato získána firmou TechSpray.
Výrobní závod využívá vlastní laboratoře pro chemickou analýzu, které jsou zárukou všech prezentovaných vlastností pájecích hrotů. Systém řízení jakosti, který je firmě zaveden, zaručuje konstantní kvalitu pájecích hrotů všech výrobních šarží. Katalog na nákup pájecích hrotů můžete přímo v našich e-Shopech.


Nákup pájecích hrotů přímo e-Shopu (CZK)

Nákup spájkovacích hrotov priamo v e-Shope (EUR)


 

 

 Nákup na www.abetec.cz


Další odborné články


e-Shopy, školení a e-Booky


soldering.cz

e Booky ZDARMA

fotografie

video

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace