Nová řada osazovacích automatů Mechatronika

Datum: 28.06.2017
  | 
Kategorie: Výběr zařízení pro osazování
Robustní, pevnou vysoce kvalitní konstrukcí, snadným programováním a vynikajícím poměrem ceny a výkonu jsou nejvýhodnější pro malé a střední výrobní linky a pro výrobu prototypů, malých a středních sérií.

Ucelená nabídka osazovacích automatů Mechatronika pro osazování SMD komponentů

Osazovací automat M10

Pro osazování SMD komponentů od 0201 až do velikosti 35 x 35 mm, rozteč až do 0,5 mm s optickým a bezdotykovým vystředění součástek. Ideální pro školy, university, laboratoře a menší firmy. Rychlost osazování až 1600 součástek za hodinu.

Osazovací automat M70

Pro osazování SMD komponentů od 0201 do velikosti 35 x 35 mm s optickým vystředěním součástek. Ideální pro střední firmy a velké firmy . Osazovací automat M70 ve střední firmě plní funkci výrobního stroje, ve velké je určen na krátké série. Rychlost osazování až 2000 součástek za hodinu.

Osazovací automat M80 

Pro osazování SMD komponentů - rozsah od 0402 (0,4 x 0,2 mm) do 30 x 30 mm, rozteč až do 0.5 mm s optickým vystředěním součástek. Ideální pro střední firmu jako výrobní stroj pro střední série DPS. Rychlost osazování až 3000 součástek za hodinu.

Stránky výrobce: www.mechatronika.com.pl
 

 

 Nákup na www.abetec.cz


Další odborné články


e-Shopy, školení a e-Booky


soldering.cz

e Booky ZDARMA

fotografie

video

► Nová řada osazovacích automatů Mechatronika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace