O nás

ABE.TEC, s.r.o. patří mezi přední společnosti na českém i slovenském trhu, která dodává zařízení, výrobky a materiály, poskytuje služby a poradenství pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu. Tato společnost byla založena již v roce 1996, tehdy ještě pod názvem SPL Systém, s.r.o. Společnost začínala jako dovozce předních technologií pro osazování desek s plošnými spoji. Ihned po vzniku začala společnost importovat pájecí techniku, zařízení na zpracování kabelových svazků, výrobní materiály a další zboží. Postupem času se společnost etablovala na celém území ČR.

Politika společnosti

Cílem a snahou společnosti ABE.TEC bylo a zůstává nejen dodat kvalitní sortiment zboží zákazníkovi, ale i pomoci mu nalézt nejlepší řešení pro výrobní proces, kvalitní a bezproblémový servis, služby a v neposlední řadě vzdělávat a školit jeho zaměstnance.

Hlavní činnosti společnosti

 

Školení

ABE.TEC realizuje kvalitní proškolení personálu v oblasti antistatiky, pájení, metalografie.

Zákaznická řešení

Zákaznická řešení, tj. řešení, kterými doplníme komerční zařízení tak, aby zákazníkovi plně vyhovovala a splnila tak                           nestandardní požadavky, jsou již běžně prováděna.

Služby a poradenská činnost

ABE.TEC poskytuje služby v oblasti pájení a antistatiky. Součástí jsou audity ESD programu, ověřování ESD                          vlastností  předmětů a inspekce ESD vlastností předmětů pro potřebu kvalifikace předmětů dle ČSN EN 61340-5-1 ed.3.

 

Certifikáty

Společnost ABE.TEC, s.r.o. získala certifikát dle normy ČSN EN ISO 9001:2016 v následujících oblastech:

  • Pro obory technické poradenství, vzdělávání, prodej, montáž a servis technologických zařízení v oblasti elektrotechniky.
  • Výroba elektronických zařízení, přístrojů a pomůcek.

         


Osvědčení o akreditaci č.106 / 2015

Společnost ABE.TECzískala osvědčení o akreditaci jako inspekční orgán č.4065 dle normy ČSN EN ISO/IEC 17020:2012 na službu:

  • Inspekce ESD vlastností předmětů


Certifikáty v cizích jazycích

Certifikát Certifikát Certifikát

O společnosti


Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace