Aktuality

Aktuální informace a nové zboží v nabídce společnosti ABE.TEC, s.r.o.
Datum: 24.06.2011
|
Kategorie: Aktuality

ESD lepenkové zásobník na cívky SMD a trubice IO

ESD lepenka CORTRONIC® je recyklovatelná, nekorozivní, vícenásobně použitelná a bez těžkých kovů. Má nízkou hmotnost materiálu. V porovnání s plastovým zásobníkem má příznivou cenu.
Datum: 20.06.2011
|
Kategorie: Aktuality

Výprodej skladové zásoby bitů

Dovolujeme si Vás informovat o velkém výprodeji bitů. Sleva až 70%.
Datum: 13.06.2011
|
Kategorie: Aktuality

Optická kontrola DPS - Inspection Box

Vážení zákazníci, dnes Vám představujeme nové zařízení pro optickou kontrolu DPS. Toto zařízení jsme s úspěchem vystavovali na veletrhu AMPER 2011.
Datum: 01.06.2011
|
Kategorie: Aktuality

Přípravky na čištění šablon

Následující čističe jsou určené pro ruční čištění chybně potištěných DPS, keramických substrátů, magnetofonových hlaviček, elektronických a elektrických zařízení, strojů a kovových dílů.
Datum: 27.05.2011
|
Kategorie: Aktuality

Kompletní odsávací systém pro dvě pracoviště BOFA 250

Výhodná nabídka kompaktního velkoobjemového odsávacího systému, který je možné umístit přímo u pracovníka a který má k zařízení připojeno až šest metrů dálkového vedení.
Datum: 23.05.2011
|
Kategorie: Aktuality

Pájecí pasta pro pájení v parách

Pájecí pasta pro pájení v parách LFS216 nabízí extrémně široká procesní okna pro tisk, smáčení, přetavení a testování kontaktními in-circuit testery.
Datum: 16.05.2011
|
Kategorie: Aktuality

Montážní rámy pro osazování DPS (PCB)

Montážní rámy jsou určeny pro snadnější manipulaci při ručním osazování součástek. Umožňují rychleji a přehledně ukládat součástky do více desek. Rámy lze snadno a rychle modifikovat na rozměr osazovaných desek.
Datum: 16.05.2011
|
Kategorie: Aktuality

Nové termíny školení pro druhé čtvrtletí roku 2011

Vypsali jsme nové termíny školení a workshopů, které se konají ve školicím středisku v Pardubicích. Z oblasti pájení v druhém čtvrtletí 2011 zopakujeme školení Bezolovnaté pájení v teorii i v praxi a praktický workshop Kvalitní spoj výsledkem ručního bezolovnatého pájení (podle IPC norem).
Datum: 13.05.2011
|
Kategorie: Aktuality

Zařízení pro zpracování kabelů

Rozšířili jsme sortiment zboží v oblasti kabelové techniky. Nově dodáváme dávkovač tavidla pro kabely TT31 a cínovačku kabelů TT41.
Datum: 10.05.2011
|
Kategorie: Aktuality

Dávkování - tavidla v lahvičkách, pájecí pasty v kartuších

Tavidlo v lahvičce je určeno pro snadné a přesné nanášení tavidla na desky plošných spojů při ručním pájení a odpájení. Nanesené tavidlo zlepší proces vlastního pájení tím, že aktivuje pájené povrchy a zlepší přenos tepla.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace